مقام معظم رهبری: در طول تاریخ، رنگ های گوناگون بر سیاست این کشور پهناور سایه افکند؛ اما رنگ ثابت مردم گیلان، رنگ ایمان بود.
جمعه 22 فروردین 1399 - Friday 10 Apr 2020
محتوا
گدازه های چاه و آه، گزینه اشعار با پیش درآمدی بر فرایند شکل‌گیری شعر جنگ دانلود کتاب گذازه های اه و چاه

گدازه های چاه و آه، گزینه اشعار با پیش درآمدی بر فرایند شکل‌گیری شعر جنگ

دکتر غلامرضا رحمدل

دانلود کتاب: گدازه های چاه و آه، گزینه اشعار با پیش درآمدی بر فرایند شکل‌گیری شعر جنگ نویسنده مرحوم :دکتر غلامرضا رحمدل نام کتاب: گدازه های چاه و آه، گزینه اشعار با پیش درآمدی بر فرایند شکل‌گیری شعر جنگ نویسنده: دکتر غلامرضا رحمدل محل نشر : رشت تاریخ نشر : ۸۷۰۷۱۵ رده دیویی : ۸fa۱.۶۲ […]

پنج شنبه 4 تیر 1394 - 14:40

دانلود کتاب: گدازه های چاه و آه، گزینه اشعار با پیش درآمدی بر فرایند شکل‌گیری شعر جنگ

نویسنده مرحوم :دکتر غلامرضا رحمدل

گدازه های چاه و آه

نام کتاب: گدازه های چاه و آه، گزینه اشعار با پیش درآمدی بر فرایند شکل‌گیری شعر جنگ

نویسنده: دکتر غلامرضا رحمدل

محل نشر : رشت
تاریخ نشر : ۸۷۰۷۱۵
رده دیویی : ۸fa۱.۶۲
قیمت : ۹۰۰۰
قطع : رقعی
جلد : شومیز
تعداد صفحه : ۱۷۶
زبان کتاب : فارسی
نوبت چاپ : ۲
تیراژ : ۱۲۰۰شابک : ۹۶۴-۸۵۷۵-۴۷-۹موضوع : جنگ

ایران و عراق، ۱۳۶۷ – ۱۳۵۹ – شعر,شعر فارسی – قرن۱۴

کتاب گدازه های چاه و آه دکتر غلامرضا رحمدل از سوی دبیرخانه انتخاب یازدهمین دوره کتاب سال دفاع مقدس در آبان ۱۳۸۶  به عنوان اثر برگزیده در بخش تحقیق ادبی انتخاب شد.
دکتر غلامرضا رحمدل استاد دانشکده ادبیات دانشگاه گیلان از شاعران و نویسندگان نام آشنای دفاع مقدس‌است که آثار مختلفی در زمینه‌های تاریخ ادبیات، نقد و شعر از او به چاپ رسیده‌است.
به گزارش گیلان نیوز کتاب گدازه چاه و آه از سوی دبیرخانه کتاب سال دفاع مقدس به عنوان اثر برگزیده در بخش تحقیق ادبی یازدهمین دوره انتخاب کتاب سال دفاع مقدس انتخاب گردید.

شایان ذکر است غلامرضا رحمدل در فصل اول و دوم کتاب گدازه های چاه و آه به بررسی جنگ از دیدگاه نظریه پردازان غرب و جنگ از دیدگاه قرآن می پردازد. وی همچنین در فصل های دیگر این کتاب نمایه هایی از چشم انداز شهادت، جنگ در ادبیات کلاسیک فارسی و منابع شناخت شعر جنگ را معرفی می کند. فصل پایانی این کتاب نیز گزینه هایی از اشعار جنگ را در قالب های مختلف شهری به چاپ رسانده است.

ارسال دیدگاه

*

code