مقام معظم رهبری: در طول تاریخ، رنگ های گوناگون بر سیاست این کشور پهناور سایه افکند؛ اما رنگ ثابت مردم گیلان، رنگ ایمان بود.
شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰ - Saturday 31 Jul 2021
محتوا
حقوق کیفری در اسلام نوشته آیت الله محمدی گیلانی

حقوق کیفری در اسلام نوشته آیت الله محمدی گیلانی

آیت الله محمدی گیلانی

به مناسبت ارتحال آیت الله محمدی گیلانی، سایت رنگ ایمان یکی از کتابهای ارزشمند ایشان را به صورت مجازی منتشر می کند. نام این کتاب «حقوق کیفری در اسلام» است که به دو علم حقوق و فقه مرتبط است. این کتاب نوشته تحقیقی و ارزشمند در ارتباط با یک سری از قوانین اسلامی، و قوانین […]

پنج‌شنبه 25 ژوئن 2015 - 16:19

به مناسبت ارتحال آیت الله محمدی گیلانی، سایت رنگ ایمان یکی از کتابهای ارزشمند ایشان را به صورت مجازی منتشر می کند. نام این کتاب «حقوق کیفری در اسلام» است که به دو علم حقوق و فقه مرتبط است.

این کتاب نوشته تحقیقی و ارزشمند در ارتباط با یک سری از قوانین اسلامی، و قوانین کیفری بعضی از جرم ها را به صورت حقوقی مورد بررسی و تدقیق قرار رداده است. نسخه مجازی این کتاب از سایت readbook گرفته شده است.

حقوق کیفری در اسلام

کتاب «حقوق کیفری در اسلام» اولین بار در به همت خطیب توانا حجت الاسلام شیخ حسین انصاریان در انتشارات المهدی در سال ۱۳۶۱ش منتشر شد و بعد از آن بار دیگر در ۳۵۲ صفحه توسط نشر سایه قم در سال ۱۳۷۹ منتشر شد. مباحث این کتاب طی سلسله جلسات حقوقی از صدا و سیمای جمهوری اسلامی پخش شد و بعد مولف آنها را در قالب این کتاب گردآورد.

 دانلود کتاب حقوق کیفری در اسلام با حجم ۶٫۵۱ مگابایت

ارسال دیدگاه

*

code