مقام معظم رهبری: در طول تاریخ، رنگ های گوناگون بر سیاست این کشور پهناور سایه افکند؛ اما رنگ ثابت مردم گیلان، رنگ ایمان بود.
چهارشنبه 26 تیر 1398 - Wednesday 17 Jul 2019
محتوا
گفتگوی آزاد درباره جریانات روشنفکری در گیلان

گفتگوی آزاد درباره جریانات روشنفکری در گیلان

اخیرا مطلبی درباره آقای افشین پرتو منتشر گردید که مورد نقد و نظر افراد مختلفی قرار گرفت. از خوانندگان محترم خصوصا گیلانیان محترم و آزاد اندیش دعوت می کنیم در این گفتگوی آزاد شرکت نمایند و نظرات خود را ارائه کنند.

شنبه 4 مهر 1394 - 13:35

موسسه مطالعات مبارزات اسلامی گیلان در راستای اهداف خود، در دور جدید فعالیت سایت رنگ ایمان، اقدام به راه اندازی بخشی به نام اشخاص نموده است که به معرفی آثار و افکار افرادی دست می زند که دارای گرایشات انحرافی بوده اند و متاسفانه دارای تاثیری هم بر بخشی از جامعه شدند.

در همین راستا اخیرا مطلبی درباره آقای افشین پرتو در سایت رنگ ایمان منتشر گردید که مورد نقد و نظر افراد مختلفی قرار گرفت. از خوانندگان محترم خصوصا گیلانیان محترم و آزاد اندیش دعوت می کنیم در این گفتگوی آزاد شرکت نمایند و نظرات خود را ارائه کنند. انشاء الله نظرات علمی و مستند شما خواننده محترم به روشن شدن فضای فکری جامعه بیشتر کمک نماید.

جهت شرکت در این گفتگوی سه روزه و تبادل فکر و نظر درباره جریانات روشنفکری موجود در گیلان به مطلب مربوط به «کارنامه ، زندگی و آثار افشین پرتو» مراجعه کنید و یا در این قسمت کلیک نمایید.

نظرات علمی و مستند شما، راهگشای عموم علی الخصوص خوانندگان جوان ما خواهد بود.

بدیهی است سایت رنگ ایمان قسمتهایی از نظرات را که مغایر با اخلاق و ادب و حاوی توهین باشد منتشر نخواهد کرد.

ارسال دیدگاه

 1. نویسنده دیدگاه:  محمد
  1394/07/4 - 16:47

  اصل این ایده بسیار ارزشمند و ستودنی است. امیدوارم که مثل گذشته همه نظرات متنوع را منتشر کنید تا بحثی عمیق و واقعی شکل بگیرد

  پاسخ
 2. نویسنده دیدگاه:  محمد
  1394/07/5 - 14:33

  طرح خیلی خوبیه.به شرط رعایت انصاف در ارائه نظرات

  پاسخ
 3. نویسنده دیدگاه:  حمید
  1394/07/7 - 17:54

  آفرین بر شما که به اصول مباحثه آزاد علمی پایبند هستید

  پاسخ