مقام معظم رهبری: در طول تاریخ، رنگ های گوناگون بر سیاست این کشور پهناور سایه افکند؛ اما رنگ ثابت مردم گیلان، رنگ ایمان بود.
جمعه 7 اردیبهشت 1397 - Friday 27 Apr 2018
محتوا
تقویم تاریخ گیلان – ۱۵ آبان

تقویم تاریخ گیلان – ۱۵ آبان

با حکم رهبر معظم انقلاب انتصاب دکتر محمد سرافراز به ریاست سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران. دکتر محمد سرافراز از مدیران با سابقه، ساده زیست، جدی و موفق سازمان صدا و سیما بود که سابقه مدیریت شبکه های پرس تی وی و هیسپان تی وی را در کارنامه خود داشت و از اهالی […]

پنج شنبه 15 آبان 1393 - 11:18

با حکم رهبر معظم انقلاب انتصاب دکتر محمد سرافراز به ریاست سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران. دکتر محمد سرافراز از مدیران با سابقه، ساده زیست، جدی و موفق سازمان صدا و سیما بود که سابقه مدیریت شبکه های پرس تی وی و هیسپان تی وی را در کارنامه خود داشت و از اهالی گیلان است. برادرش جواد سرافراز رئیس دفتر آیت الله شهید بهشتی بود که در ماجرای ۷ تیر ۱۳۶۰ به شهادت رسید و برادر دیگرش در دوران دفاع مقدس به شهادت رسید و پدرش مرحوم حجت‌الاسلام والمسلمین ابوالفضل سرافراز نیز نماینده ولی فقیه در هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران بود. در حکم رهبر معظم انقلاب چنین آمده است: «جناب آقای محمّد سرافراز دام توفیقه … جنابعالی را با توجه به صلاحیت‌هایی که بحمدالله از آن برخوردارید و با آگاهی از تجربه طولانی مدیریتی‌تان در رسانه ملّی و آشنایی‌های گسترده‌تان با این مجموعه بزرگ و مهمّ برای یک دوره پنج ساله به ریاست سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران منصوب می‌کنم … از درگاه خداوند منان توفیق جناب عالی را که مفتخر به انتساب به خانواده شهیدان معزّز انقلاب اسلامی می‌باشید در انجام این مأموریت خطیر و حساس با تکیه بر عنایات الهی خواستارم و برای شما و همکاران محترمتان دعا می‌کنم.» (۱۳۹۳ ش) (سایت تابناک)

ارسال دیدگاه