مقام معظم رهبری: در طول تاریخ، رنگ های گوناگون بر سیاست این کشور پهناور سایه افکند؛ اما رنگ ثابت مردم گیلان، رنگ ایمان بود.
دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - Monday 1 Mar 2021
محتوا
طرح ضیافت اندیشه استادان دانشگاه گیلان برگزار می‌شود

طرح ضیافت اندیشه استادان دانشگاه گیلان برگزار می‌شود

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه گیلان گفت: طرح ضیافت اندیشه استادان دانشگاه گیلان با حضور ۱۵۰ استاد از ۳۱ مردادماه جاری در این دانشگاه برگزار می‌شود.

پنج‌شنبه 13 آگوست 2015 - 16:21

به گزارش فارس: حجت‌الاسلام سعید مهدوی در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری طرح ضیافت اندیشه در دانشگاه گیلان اظهار کرد: امسال طرح ضیافت اندیشه استادان دانشگاه گیلان با استقبال خوب استادان این دانشگاه مواجه شده است.

وی ادامه داد: تاکنون ۱۵۰ نفر از استادان هیئت علمی دانشگاه گیلان در طرح ضیافت اندیشه استادان ثبت‌نام کردند و به دلیل کمبود ظرفیت امکان ثبت‌نام بیشتر از استادان فراهم نیست.

مهدوی طرح ضیافت اندیشه استادان دانشگاه گیلان را در قالب اندیشه سیاسی اسلام در دو سطح یک و دو عنوان کرد و افزود: طرح مذکور با محوریت معرفت‌شناسی در دو سطح یک و دو برگزار می‌شود.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه گیلان با بیان اینکه استادان مطرح کشوری برای ارائه موضوع‌ها در طرح ضیافت استادان این دانشگاه دعوت شدند، تصریح کرد: برنامه‌های فرهنگی و جانبی دیدار با برخی از علمای استان، نشست صمیمانه استادان با دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه گیلان، اردوی یک‌روزه زیارتی به مقصد قم، جمکران و شهرری، محفل انس با قرآن و … در طرح مذکور تدارک دیده شده است.

وی برگزاری طرح ضیافت اندیشه استادان گیلان را از ۳۱ مرداد‌ماه جاری خواند و بیان کرد: طرح مذکور تا ششم شهریور‌ماه امسال برگزار می‌شود.

مهدوی به برگزاری طرح ضیافت اندیشه در دانشگاه‌های آزاد و علوم پزشکی گیلان اشاره کرد و گفت: طرح ضیافت اندیشه در ۴ دانشگاه آزاد شهرهای لاهیجان، رشت و … برگزار شده است.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه گیلان در ادامه با اشاره به جایگاه مهم خبرنگاران در جامعه، خاطرنشان کرد: جایگاه مذکور، رسانه و خبرنگار را می‌تواند مورد سوء استفاده باند قدرت و ثرورت قرار دهد بنابراین اصحاب رسانه باید دقت بسیاری داشته باشند تا آزادگی که یکی از شرافت‌های مهم و از ویژگی‌های بسیار لازم خبرنگاری است را حفظ کنند.

وی بر رعایت تقوای سیاسی و اجتماعی اصحاب رسانه تاکید کرد و یادآور شد: مزد خبرنگاران تنها از طرف خداوند قابل جبران است.

مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه گیلان با بیان اینکه خبرنگاران مرزداران حریم اعتماد و اطلاعات مردم هستند، تصریح کرد: اصحاب رسانه در حفاظت از کشور کمتر از مرزبانان جغرافیایی نیستند بلکه ارزش آنها بیشتر است زیرا حریم‌داران و مرزبانان فضای روحی و روانی جامعه محسوب می‌شوند.

 

ارسال دیدگاه

*

code