مقام معظم رهبری: در طول تاریخ، رنگ های گوناگون بر سیاست این کشور پهناور سایه افکند؛ اما رنگ ثابت مردم گیلان، رنگ ایمان بود.
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۳ - Wednesday 22 May 2024
محتوا
حجت الاسلام سید حمید روحانی: میراث خواران انقلاب نقشی در انقلاب اسلامی نداشتند/ تا زمانی که لیبرالیست تحت عنوان اصلاح‌طلب در کشور نفوذ دارد نمی‌توان برای حل مشکلات مردم و کشور کاری کرد.

حجت الاسلام سید حمید روحانی: میراث خواران انقلاب نقشی در انقلاب اسلامی نداشتند/ تا زمانی که لیبرالیست تحت عنوان اصلاح‌طلب در کشور نفوذ دارد نمی‌توان برای حل مشکلات مردم و کشور کاری کرد.

حجت الاسلام سید حمید روحانی در اولین همایش تجلیل از پیشکسوتان انقلاب اسلامی سخنان مهمی را درباره جریان شناسی نیروهای موجود در فضای جمهوری اسلامی و آسیبهای موجود بیان داشتند که برخی از آنها را میتوانید در متن زیر مطالعه نمایید

جمعه 9 فوریه 2018 - 09:10

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، حجت‌الاسلام‌ سید حمید روحانی امشب در همایش تجلیل از پیشکسوتان انقلاب اسلامی در استان گیلان در سالن همایش‌های مخابرات گلسار اظهار کرد: امروز ما در خطرناک‌ترین شرایط هستیم و با هجمه‌های استکبار جهانی به انقلاب، آرمان‌ها و ارزش‌های خود مواجهیم.

وی با بیان اینکه دشمن با مطالعات گوناگون و بررسی‌های دقیق ریشه‌های انقلاب اسلامی را شناخته است، عنوان کرد: دشمنان نظام اسلامی دانستند که نمی‌توانند با ترور، ایجاد فتنه‌های گوناگون به این نظام و انقلاب ضربه‌ای وارد کنند.

رئیس بنیاد تاریخ‌پژوهی و دانش‌نامه انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه دشمن راه‌های خطرناکی را برای مقابله با نظام جمهوری اسلامی در پیش گرفته است، اضافه کرد: راه‌هایی که امروز دشمن در پیش‌ گرفته، بسیار خطرناک است، چراکه از طریق روحانی‌نماها، آقازاده‌ها، وابستگان به امام و آقازاده‌هایی که نان پدر شهیدشان را می‌خورند، اما راه او را درک نکرده‌اند سعی در ایجاد فتنه دارد.

روحانی با اذعان به اینکه میراث‌خواران انقلاب هرگز در انقلاب حضور نداشتند، تبیین کرد: افرادی به‌یک‌باره در رأس حکومت قرار گرفتند و خود را انقلابی معرفی کردند، در حالی‌ که هرگز در پیروزی این انقلاب نقشی نداشتند.

رئیس بنیاد تاریخ‌پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی با بیان اینکه انقلابی‌نماها با در پیش گرفتن شیوه‌هایی مانند ترویج اشرافی‌گری و نکوهش تفکر انقلابی در فکر آسیب زدن به انقلاب اسلامی هستند، افزود: این تفکر سعی می‌کند با بیان کلمه سازگاری و پذیرش بحث ۲۰۳۰ به انقلاب آسیب بزند.

وی با برشمردن ویژگی‌های فرد انقلابی تصریح کرد: یک فرد انقلابی معتقد به ولایت‌فقیه، ظلم‌ستیز، مردمی، پاک‌باخته و جان‌برکف بوده و در برخورد با مردم با راستی و درستی سخن می‌گویند.

روحانی با اشاره به سخن بسیاری از افراد که می‌گویند با شعار نمی‌توان مشکلات مردم را برطرف کرد، گفت: آن‌ها نیز افرادی هستند که خود شعار را سرلوحه کار خود می‌دانند.

 رئیس بنیاد تاریخ‌پژوهی و دانش‌نامه انقلاب اسلامی با اذعان به حضور افرادی که انقلاب را به عقب برگردانده و درهای کشور را به روی آمریکا و استکبار جهانی باز کرده‌اند، تشریح کرد: این افراد به نیروهای انقلابی اجازه کار نمی‌دهند و نسبت به استمرار آرمان‌های انقلاب بی‌توجه هستند.

وی، پیروزی ایران در جنگ تحمیلی و پشت سر گذاشتن ترورهای داخلی را مرهون انقلاب شکوهمند اسلامی دانست و بیان کرد: متأسفانه در این سال‌ها افرادی بوده و هستند که بسیار چوب لای چرخ پیشرفت کشور گذاشته و اجازه پیشرفت ندادند.

روحانی با بیان اینکه در چهار سال گذشته لیبرالیسم اجازه پیشرفت انقلاب اسلامی را نداد، تصریح کرد: در این مدت لیبرال‌ها خواستند تا با شعار اسلام به اهداف خود دست پیدا کرده و پای آمریکا را به این کشور باز کنند.

رئیس بنیاد تاریخ‌پژوهی و دانش‌نامه انقلاب اسلامی با اذعان به پیشبرد اهداف لیبرال‌ها با شعارهای اسلامی و تفکر روحانیت گفت: این افراد به بهانه جهانی‌ شدن در پی تحقق اهداف خود هستند و می‌خواهند ایرانی‌ها سراپا غربی شوند و تفکرات غرب‌گرایانه داشته باشند.

وی با اشاره به تفکر سازگاری با غربی‌ها و ترویج آن در جامعه اظهار کرد: در فرایند جهانی‌شدن به معنای پیروی از اسلام آمریکایی سخن گفتن از استقلال بی‌معنی خواهد بود.

روحانی با تأکید بر اینکه امروز ملت ایران به خود می‌بالد که توانسته است استقلال کامل را به دست آورد، افزود: امروز هیچ قدرتی به خود اجازه نمی‌دهند که در امورات داخلی ایران اسلامی مداخله کند.

رئیس بنیاد تاریخ‌پژوهی و دانش‌نامه انقلاب اسلامی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری استقلال را یکی از مؤلفه‌های آزادی دانست و بیان کرد: دشمنان به دنبال این هستند تا استقلال را از مردم این کشور بگیرند.

وی با اشاره به اینکه برخی افراد سلطه آمریکا بر ایران را پیشرفت تلقی می‌کنند، متذکر شد: ایران اسلامی شاهد نقشه‌های زیرکانه و خائنانه‌ای همچون بحث ۲۰۳۰ بوده است و در تحقق آن طبق بخشنامه‌ای آیات جهاد، شهادت و دفاع از آموزش‌وپرورش از کتب مدارس حذف‌ شده است.

روحانی با اشاره به برنامه‌های موجود در کشور برای تحقق اهداف ۲۰۳۰ گفت: در پی این اقدام دستور داده شد تا آموزش قرآن کریم برای دانش‌آموزان زیر ۱۰ سال حذف شود و ایران اسلامی طی اقدامات مختلف در آینده شاهد کاهش جمعیت باشد.

رئیس بنیاد تاریخ‌پژوهی و دانش‌نامه انقلاب اسلامی با بیان اینکه یکی از برنامه‌های ۲۰۳۰ این است که کشورهای اسلامی در آینده از داشتن نیروهای جوان و فعال محروم باشد، افزود: با اقداماتی نظیر برداشتن رحم زنان باردار در هنگام وضع حمل، تزریق واکسن عقیم‌سازی و ترویج افزایش سن ازدواج با شعار «فرزند کمتر»، «زندگی بهتر» در تحقق این هدف گام برداشته‌اند.

وی با بیان اینکه گفت: تا این سازشکاران در رأس قدرت قرار دارند هیچ‌یک از مشکلات مردم برطرف نخواهد شد.

روحانی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب با مذاکره مخالف نیستند، بلکه آن را بیهوده می‌دانند، بیان کرد: اگر برجام اول شکست نمی‌خورد، برجام‌های دیگری از سوی دشمن ایجاد می‌شد.

رئیس بنیاد تاریخ‌پژوهی و دانش‌نامه انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه سکوت در برابر توطئه‌ها جایز نیست، تأکید کرد: با وجود توصیه رهبر معظم انقلاب برای حمایت از کالای داخلی، نرخ کالاهای اساسی ۴۰ تا ۷۰ درصد افزایش‌ یافته و ملت ما در تأمین مایحتاج زندگی دچار مشکل هستند.

وی در پایان با اشاره به اینکه برخی وکیل‌الدوله‌ها در مجلس اجازه نمی‌دهند نمایندگان انقلابی فعالیت کنند، بیان کرد: تا زمانی که لیبرالیست تحت عنوان اصلاح‌طلب در کشور نفوذ دارد نمی‌توان برای کشور کاری کرد.

 

ارسال دیدگاه

enemad-logo