مقام معظم رهبری: در طول تاریخ، رنگ های گوناگون بر سیاست این کشور پهناور سایه افکند؛ اما رنگ ثابت مردم گیلان، رنگ ایمان بود.
یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ - Sunday 16 Jun 2024
محتوا
وصیت نامه شهید سید رضا پاکدامن

وصیت نامه شهید سید رضا پاکدامن

وصیت نامه شهید سید رضا پاکدامن فرزند همکارمان آقای پاکدامن در مرکز رشت مپندارید آنانکه در راه خدا کشته شده‌اند مرده‌اند، بلکه زنده‌اند و در نزد خدای خویش روزی می‌خورند. با درود فراوان به رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران امام خمینی و با درود و سلام به رزمندگان سلحشور و ایثارگر که با اهداء خون […]

یکشنبه 4 جولای 2010 - 13:39

وصیت نامه شهید سید رضا پاکدامن

فرزند همکارمان آقای پاکدامن

در مرکز رشت

مپندارید آنانکه در راه خدا کشته شده‌اند مرده‌اند، بلکه زنده‌اند و در نزد خدای خویش روزی می‌خورند.

با درود فراوان به رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران امام خمینی و با درود و سلام به رزمندگان سلحشور و ایثارگر که با اهداء خون خود نهال آزادی را آبیاری می‌کنند. پدر و مادر عزیز من از شما معذرت می‌خواهم که بدون اجازه شما به جبهه رفتم انشاءالله مرا حلال خواهید کرد. پدر و مادر،‌من عاشق جبهه و عاشق جنگیدن برای الله شده‌ام و حال نوبت من است که بروم و انتقام خون جوانان را گرفته و اگر شد و خدا خواست برای اسلام و قرآن و امام و برای کشورم، در راه خدایم جان فدا کنم، از شما می‌خواهم که وقتی من مردم یا به قول بچه‌ها شهید شدم هر چند می‌دانم که این سعادت نصیب من نخواهد شد. می‌خواهم که برای من اشک نریزید چون این خواسته امپریالیزم و ضد انقلاب می‌باشد. من از شما می‌خواهم که وقتی مردم لباس و وسایلم را به فقرا بدهید چون خود درد فقر را فهمیده‌ام. از شما می‌خواهم که مسجد را ترک نکنید و از برادرانم و خواهرم که درسشان را بخوانند چون امام گفته است که ما به تکنسین‌ها و مهندس‌ها احتیاج داریم. با آرزوی پیروزی برای رزمندگان اسلام و طول عمر امام و ظهور حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنا له الفداء همه شما را بخداوند بزرگ می‌سپارم. از شما می‌خواهم وقتی که شهید شدم مرا در گلستان شهدای رشت بگذارید.

السلام علی من التبع الهدی

 سید رضا پاکدامن     ۶۱/۷/۱۰ 

  شهادت ۶۱/۸/ ۱۷

ارسال دیدگاه

enemad-logo