مقام معظم رهبری: در طول تاریخ، رنگ های گوناگون بر سیاست این کشور پهناور سایه افکند؛ اما رنگ ثابت مردم گیلان، رنگ ایمان بود.
شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ - Saturday 15 Jun 2024
محتوا
وصیت نامه شهید صادق شیخ پور

وصیت نامه شهید صادق شیخ پور

بسمه تعالی قال ا… تعالی فی قرآن الکریم : و لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیا عند ربهم یرزقون گمان نکنید آنانکه درراه خدا کشته می‌شوند ، مرده‌اند ، بلکه آنان زنده‌اند و نزد خدای خویش روزی می‌خورند . با درود به رهبر عظیم‌الشأن انقلاب اسلامی ، حضرت امام خمینی ، […]

یکشنبه 4 جولای 2010 - 13:48

بسمه تعالی

قال ا… تعالی فی قرآن الکریم :

و لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیا عند ربهم یرزقون

گمان نکنید آنانکه درراه خدا کشته می‌شوند ، مرده‌اند ، بلکه آنان زنده‌اند و نزد خدای خویش روزی می‌خورند .

با درود به رهبر عظیم‌الشأن انقلاب اسلامی ، حضرت امام خمینی ، و درود بر همه کسانیکه پیام و ندای امام عزیز را که همان پیام رسول اکرم (ص) است شنیده‌اند و لبیک گفتند.

سلام بر پدران و مادران عزیزی که جوانان خود را به جبهه‌های حق علیه باطل اعزام و شهادت نامه آنان را امضاء می‌کنند . ای برادران و خواهران مسلمان ! ندای هل من ناصراً ینصرنی امام شهیدان حضرت امام حسین (ع) از کوهها و دشتهای خون رنگ عرب و جبهه‌های کربلای ایران به گوش می‌رسد و قلب عاشقان را در سینه می‌لرزاند .

آری اینجا مکان مقدس کربلاست که یاران خمینی مردانه جان خود را فدای اسلام و قرآن می‌کنند و با نیت پاک و خاص خود تمام وابستگی‌های دنیایی ، ماند مال و جان و زن و پدر و مادر را رها کرده‌اند.

عزیزان من اینکه موعود و زمان حملهبر دشمن کافر و رفتن به سوی خدا و شهادت در راه دوست فرا رسیده است امیدوارم با این وسیله و با شهادت خود بتوانم مسئولیت خویش را نسبت به انقلاب واسلام به انجام برسانم.

خداوندا اکنون که توفیق بدست آمده و در جبهه هستم ، توانائیم ده تا خود را تزکیه نمایم و با تزکیه نفس به ملاقات تو آیم زیرا با تزکیه نفس به کمال مطلوب یعنی به شهادت نایل گشتن شیرین‌تر و گواراتر است. خداوندا از تو می‌خواهم که مرا شهید بمیرانی تا خون ناقابل من کمکی برای پعیشرفت اهداف مقدس امام و انقلاب اسلامی باشد که این آخرین هدفهایی تکامل انسان مسلمان است .

و شما ای برادران و خواهران مسلمان از امام خمینی ولی فقیه و امام و رهبر زمان بدن چون و چرا اطاعات کنید ریال و از اختلاف و تفرقه بپرهیزید و همه را نیز به وحدت دعوت نمائید .

اسلام ای مکتب خون و پیام ! ای باور بی‌کسان و ضعیفان و خصم کافران و مستکبران ! که در راه احیاء دوباره تو هزاران پیر و جوان و نوجوان فدا شده‌اند. به تمامی کسانی که قطه ثطرهخون داده‌اند و بر تمامی یاورانی که در راه تو مظلومانه و سعادتمندانه جان داده‌اند قسم یاد می‌کنم که از تو و قرآن کریم پاسداری کنم.

و تو ، ای رهبر مشتاقان و قلب تپنده ملت ایران ، ای روح خدا که ذره ذره وجود تو برای رضای خداوند و برای سربلندی ملت ایران و اسلام و قرآن عزیز در حرکت است. به روح مقدست سوگند یاد می‌کنم که از حیثیت اسلام و قرآن و از ملایت فقیه دفاع کنم  فریاد می‌زنم : ای آمریکای جنایتکار و ای اسرائیل غاصب ، امام زمان (عج) ، خمینی بت شکن را جای خود و نائب بر حق خود قرار داده است. و چنان تو دهنی از دست این مظلومان تاریخ خواهید خورد که دیگر اثری از شما بر روی زمین وجود نداشسته باشد .

والسلام – صادق شیخ‌پور

ارسال دیدگاه

enemad-logo