مقام معظم رهبری: در طول تاریخ، رنگ های گوناگون بر سیاست این کشور پهناور سایه افکند؛ اما رنگ ثابت مردم گیلان، رنگ ایمان بود.
شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ - Saturday 15 Jun 2024
محتوا
تقویم تاریخ گیلان – ۲۵مهر

تقویم تاریخ گیلان – ۲۵مهر

۱- قربان نادری فر در رشت مورد سوء قصد عناصر سازمان مجاهدین خلق (منافین) قرارگرفته و براثراصابت گلوله به شهادت رسید. (۱۳۶۰ ش) (سایت هابیلیان، شهدای ترور.) ۲- برگزاری جلسه تودیع و معارفه برای آغاز به کار محمدعلی نجفی دوازدهمین استاندار گیلان. کیهان هاشم نیا آخرین استانداری بود که توسط دولت احمدی نژاد برای گیلان […]

جمعه 17 اکتبر 2014 - 19:45

۱- قربان نادری فر در رشت مورد سوء قصد عناصر سازمان مجاهدین خلق (منافین) قرارگرفته و براثراصابت گلوله به شهادت رسید. (۱۳۶۰ ش) (سایت هابیلیان، شهدای ترور.)

۲- برگزاری جلسه تودیع و معارفه برای آغاز به کار محمدعلی نجفی دوازدهمین استاندار گیلان. کیهان هاشم نیا آخرین استانداری بود که توسط دولت احمدی نژاد برای گیلان انتخاب شده بود که با پایان کار دولت دهم، او نیز به کارش پایان داد. در این روز جلسه تودیع هاشم نیا و معارفه محمدعلی نجفی با حضور امام جمعه رشت و وزیر کشور رحمانی فضلی در رشت برگزار شد. نجفی از مشاور ترکان در مناطق آزاد کشور و از همفکران حسن روحانی است. (۱۳۹۲ ش) (خبرگزاری تسنیم)

ارسال دیدگاه

enemad-logo