مقام معظم رهبری: در طول تاریخ، رنگ های گوناگون بر سیاست این کشور پهناور سایه افکند؛ اما رنگ ثابت مردم گیلان، رنگ ایمان بود.
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ - Wednesday 24 Apr 2024
محتوا
تقویم تاریخ گیلان – ۲۶ آذر

تقویم تاریخ گیلان – ۲۶ آذر

۱-برگزاری اولین یادواره «شهید میرزا کوچک جنگلی و ۱۱۰ شهید روحانی استان گیلان». این مراسم صبح امروز در مصلای رشت برگزار شد. از این به بعد همه ساله با فرا رسیدن ایام شهادت روحانی مجاهد میرزا کوچک جنگلی این مراسم در مصلای رشت به صورت باشکوهی برگزار می شود. (۱۳۷۷ ش) ۲- اعلام حکم قطعی […]

چهارشنبه 17 دسامبر 2014 - 12:24

۱-برگزاری اولین یادواره «شهید میرزا کوچک جنگلی و ۱۱۰ شهید روحانی استان گیلان». این مراسم صبح امروز در مصلای رشت برگزار شد. از این به بعد همه ساله با فرا رسیدن ایام شهادت روحانی مجاهد میرزا کوچک جنگلی این مراسم در مصلای رشت به صورت باشکوهی برگزار می شود. (۱۳۷۷ ش)

۲- اعلام حکم قطعی دادگاه اعضای دوره سوم شورای شهر رشت. پرونده اختلاس و ارتشای اعضای شورای دوره سوم شهر رشت دارای ۲۸ متهم شامل هفت نفر عضو شورای شهر رشت، شهردار وقت و… بود. حکم برائت آقایان موسی ناصح، غلامرضا خاکسار، هادی رمضانی و محمود فریدونی از اتهام شرکت در اختلاس و محمد محمودیان از اتهام شرکت در اختلاس و ارتشا صادر گردید. غلامرضا هاتفی به اتهام شرکت در ارتشا به مبلغ ۹ میلیارد ریال با همکاری محمدرضا قاسمی و سیزده میلیارد ریال به اتفاق محمود مباحی احراز و هاتفی به تحمل ده سال حبس و پرداخت سیزده میلیارد ریال جزای نقدی در حق دولت و انفصال از خدمات دولتی به مدت یک سال و تحمل ۳۰ ضربه شلاق محکوم می گردد. همچنین وی به اتهام داشتن تجهیزات دریافت ماهواره و آلات قمار به تحمل کیفر محکوم می گردد. محمدرضا قاسمی به اتهام شرکت در ارتشا به مبلغ ۹ میلیارد ریال با همکاری غلامرضا هاتفی به تحمل پنج سال حبس، بیست ضربه شلاق و تادیه سه میلیارد ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم شده است. دادگاه محمود مباحی را به اتهام شرکت در ارتشا با همکاری غلامرضا هاتفی به مبلغ سیزده میلیارد ریال به تحمل ۷ سال حبس و بیست ضربه شلاق و انفصال از خدمات دولتی به مدت یک سال و نیز پرداخت مبلغ سیزده میلیارد ریال به عنوان جزای نقدی در حق دولت و به اتهام داشتن اسپری دفاع شخصی به تادیه جزای نقدی به مبلغ ده میلیون ریال و به دلیل داشتن تجهیزات دریافت ماهواره او را به تحمل کیفر محکوم نمود. (۱۳۹۳ ش) (سایت خبری دیار میرزا)

ارسال دیدگاه

enemad-logo