مقام معظم رهبری: در طول تاریخ، رنگ های گوناگون بر سیاست این کشور پهناور سایه افکند؛ اما رنگ ثابت مردم گیلان، رنگ ایمان بود.
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - Saturday 18 May 2024
محتوا
وصیت نامه سید جواد پاسبان(۱)

وصیت نامه سید جواد پاسبان(۱)

پدر و مادر عزیزم سلام. من یعنی سیدجواد پاسبان می خواهم وقتی که من شهید شدم برای من گریه نکنید چون امام حسین کسی را نداشت که بر روی قبرش گریه کند. پدر و مادر عزیزم من این راه را که انتخاب کردم راهی است که امام حسین (ع) و یارانش رفته اند. من چون […]

چهارشنبه 24 فوریه 2010 - 22:21

پدر و مادر عزیزم سلام.

من یعنی سیدجواد پاسبان می خواهم وقتی که من شهید شدم برای من گریه نکنید چون امام حسین کسی را نداشت که بر روی قبرش گریه کند.

پدر و مادر عزیزم من این راه را که انتخاب کردم راهی است که امام حسین (ع) و یارانش رفته اند. من چون امام را خیلی دوست داشتم به جبهه های حق علیه باطل رفتم که حسین زمان مان را یاری کنم.

مادر جان، تو باید افتخار کنی که شهیدی به درگاه خدا داده چون خدا به شما امانت داده بود و شما امانت را در راه او دادید. و من می دانم که خیلی شما را اذیت کردم. مرا باید ببخشید و تو ای پدر همچون کوه استوار باشد. پدر جان وقتی که من شهید می شوم از تو می خواهم که نماز شکر بجای آوری و دستهای خود را به سوی آسمان بلند کن و از خدا بخواه که امام عزیزمان را یاری کند که تا این انقلاب الهی را تا پایان رهبری کند.  “آمین”

و شما ای برادران من هرگز نگذارید که اسلحه من بر روی زمین افتد و امام عزیزمان را یاری کنید.

ای خواهران عزیزم حجاب و عفت و پاکدامنی را سرلوحه زندگی خودتان قرار دهید همچون فاطمه وار و زینب گونه زندگی و مبارزه کنید.  “انشاءا…”

“چند سخنی با مردم و برادران انجمن اسلامی مسجد جامع کومله”

سلام برادران انجمن اسلامی. من یعنی سیدجواد پاسبان برای شما برادر خوب و مهربانی نبودم. باید مرا ببخشید. برادران هوشیار باشید که منافقان می خواهند که در میان شما نفوذ کنند. منافقان جدید که با نام مقدسه مهدی (عج) می خواهند ضربه به این امام و انقلاب بزنند بایستید. ای برادران خطر این منافقان کومله یعنی (انجمن حجتیه) از مجاهدین خلق بیشتر است. از شما مردم هوشیار و همیشه در صحنه کومله و انجمن اسلامی می خواهم که جلو ای منافقان کوردل را بگیرید.

و از همه شما می خواهم که به گفته امام مسجد را که سنگر است انشاء الله پر می کنید. من از همه شما مردم شهیدپرور کومله می خواهم که هرچه بدی از من دیده اند مرا ببخشند. انشاءالله

و در آخر چند دعا می کنیم

خداوندا این امام عزیزمان که هدف او پیاده کردن اسلام در جهان است او را از گزند دشمنان به دور دار.

خدایا از تو می خواهم که لیاقت شهید شدن را به من بده.

خدایا هروقت که لیاقت شهید شدن را پیدا کردم، شهادت را نصیبم کن.

خدایا خدایا تا انقلاب مهدی (عج) خمینی را نگهدار

ارسال دیدگاه

enemad-logo