مقام معظم رهبری: در طول تاریخ، رنگ های گوناگون بر سیاست این کشور پهناور سایه افکند؛ اما رنگ ثابت مردم گیلان، رنگ ایمان بود.
یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ - Sunday 4 Dec 2022
محتوا
معرفی کتاب «شب نشینی با خدا»

معرفی کتاب «شب نشینی با خدا»

    «شب نشینی با خدا» ششمین کتاب از محصولات کانون فرهنگی دینی ثقلین است که در جهت آشنایی جوانان با فرهنگ انقلاب اسلامی و ترویج و تقویت ارزش‌ها و آرمان‌های شهدا تدوین گردیده است. این کتاب که گزیده‌ای از دل‌نوشته‌های شهدای گیلانی  انقلاب اسلامی است ما را با تحولات درونی آنها آشنا می‌کند و […]

دوشنبه 26 سپتامبر 2011 - 17:46

 

 

«شب نشینی با خدا» ششمین کتاب از محصولات کانون فرهنگی دینی ثقلین است که در جهت آشنایی جوانان با فرهنگ انقلاب اسلامی و ترویج و تقویت ارزش‌ها و آرمان‌های شهدا تدوین گردیده است.

این کتاب که گزیده‌ای از دل‌نوشته‌های شهدای گیلانی  انقلاب اسلامی است ما را با تحولات درونی آنها آشنا می‌کند و گذار آنها را تا مرحله به خدا رسیدن اعلام می‌دارد، لذا توجه به این نکته برای همه به ویژه جوانان مهم است که بدانند از هر مرحله‌ای که در آن هستیم می‌توان پله‌های قرب به خدا را پیمود و چه جالب که برخی آن را یک شبه پیمودند.

این کتاب با حمایت و به سفارش معاونت پژوهش و ارتباطات فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان تهیه و به چاپ رسیده است.

این کتاب پالتویی دو رنگه در144صفحه با قیمت هر جلد 1800تومان و تیراژ 3000 جلد، در تابستان1390 منتشر گردید.

 

برای تهیه کتاب اینجا را کلیک کنید

ارسال دیدگاه

*

code